Karina Foks

psycholog, terapeuta, psychodietetyk, pedagog

Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej, organizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz Psycho-dietetykę, podążając za swoimi zainteresowaniami. Posiada także przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała poprzez staże kliniczne, m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w III Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Bielańskim Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie pracowała z osobami  z niepełnosprawnością intelektualną. 

Szczególnie bliska jej sercu jest praca z najmłodszymi, dlatego swoje umiejętności zawodowe rozwijała pracując w punktach terapeutycznych dla dzieci oraz szkole podstawowej.

W swojej pracy zawodowej jako ważny cel stawia sobie profesjonalny kontakt z drugim człowiekiem, oparty na życzliwej relacji oraz wzajemnym zrozumieniu.

Uważa, że diagnoza jest pierwszym krokiem, który pozwala lepiej zrozumieć trudności z jakimi się borykamy oraz umożliwia wybranie najwłaściwszej formy pomocy.

ul. Przy Parku 36,

02-384 Warszawa

tel. 502-374-001

kontakt@pewnystart.org

KONTO BANKOWE
mBank 
26 1140 2004 0000 3402 8274 2768